Psoriaas teismelisel

Go down

Psoriaas teismelisel

Postitamine  Ellip on Nelj Juun 03, 2010 10:21 am

Minu teismelisel pojal lõi psoriaas välja pool aastat tagasi. Pea on täiesti täis. Kerel ja kätel ka laike. Tahtsin küsida targematelt. Mingil hetkel hakkassid need laigud seest ilusaks minema. Sedasi, et laigu sees oli nahk ilus ja selline katuline rõngas oli ümber. Siis kadusid need ilusad laigud sealt seest ära. Nüüd tundub, võib-olla ainult tundub, aga laikude diameeter justkui väheneb. Kumb neist variantidest võiks näidata paranemise märke? Või mitte kumbki. Iga päev kui me neid laike vaatame, tundub, et justkui läheb paremaks, siis jälle tundub, et tuleb juurde.
Teine küsimus suvise päikese kohta. Enamusel vist päike muudab asja paremaks. Kuna poeg mul sellise eriti heleda nahaga ja põleb kergesti, siis mida soovitate? Kas tõmmata need laigud ja muu nahk kõik üle mingi eriti kõrge faktoriga päikesekaitsekreemiga? Ega ta (me) kuskil rahvarohketes kohtades paljalt ei julgegi olla. Aga tahaks neile laikudele ikka ka mingil määral päikest lasta, lootuses, et äkki lähevad ilusamaks.
Palju üldse on neid teismelisi, kelle psoriaas välja löönud. Mitte et see kerge oleks, aga täiskasvanuna saame aru, et see haigus ei nakka ja püüame kuidagi aksepteerida, et osadel selline asi on. Laste puhul on see kaaskodanike reaktsioon ikka julm. Kahju on oma lapsest, kes muidu on ikka selline "rahvamees", nüüd aga on parema meelega kodus ja eriti, kui selleks just vajadust pole, õue ja välja ei kipugi.

Ellip

Postituste arv : 1
Join date : 30/05/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Psoriaas teismelisel

Postitamine  Sativa on Laup Apr 09, 2011 7:15 pm

Mis Te tegite et nähud lakkasid? Kui võimalik viibige palju väljas. Leidke see sobiv lemmik koht. Jätkake! Nahk kuivab pidevalt ja lõpuks on tulemus käes.


sunny

Sativa

Postituste arv : 11
Join date : 09/04/2011
Age : 98

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele