Psoriaas - Delfi

Go down

Psoriaas - Delfi

Postitamine  Admin on Esm Apr 14, 2008 6:40 pm

psoriaas
Autor: murelik
Aeg: 03-08-08 07:44

Kartalini enam Viljandis saada pole.Oskate äkki midagi muud soovitada mis sama väärselt toimib.Olen palju jaanalinnu õlidest lugenud.On teil kogemusi,kuidas aitab???
Tahaks ikka suveks naha korda saada.
Tänud teile!!!


---------------------------------------------------------------
Autor: skorpion
Aeg: 03-08-08 08:24

määri vesinikuga ja pidevalt. muidugi konsulteeri enne arstiga ka. ilma naljata, mõni on saanud abi. osadele aitab elocon. ühel mu tuttaval kartalin ei aidanud. kui aitab, siis tuleb tellida, järele minna sinna, kus seda on. abisaamine ongi erinev.

---------------------------------------------------------------------
Autor: tatjana
Aeg: 03-08-08 10:00

UVB ravi lainepikkusega 311 nm on väga tõhus, küsi oma arstilt. Või Psoriaasikeskusest, neil on kammid rendiks.


---------------------------------------------------------------------
Autor: Smile
Aeg: 03-08-08 10:30

vaata, jaanalinnuõli toodetel on praegu kampaania, kui tellimus on üle 500 krooni, siis osaleb jaanalinnumuna loosimisel 16.märtsil.


------------------------------------------------------------
Autor: Elle
Aeg: 03-08-08 11:11

Tiibeti piimaseen aitab tõhusalt. Ravi põhjust, mitte tagajärge.


--------------------------------------------------
Autor: ehh
Aeg: 03-08-08 11:16

mul läheb alati paremaks, kui nö solaariumikuuri teen. Smile Käin nii kord või kaks korda kuus- mitte niivõrd päevitamise ja jume pärast, vaid just sellepärast, et psori. tõmbub koeselt tagasi. Muidugi kilodeviisi niisutavat kreemi käib asja juurde!


----------------------------------------------------
Autor: krixxu
Aeg: 03-08-08 13:07

soovitan ka valgusravi...väga tõhus ma juba paar aastat täiesti puhas:)ostsin endale ka selle lambi koju lõppkokkuvõttes tuleb odavam kui kohal käija ja iga korra eest 50 kr maksta.aga osadele see kahjuks ei mõju,kuid proovimine ei võta tükki küljest ja esimese korraga pole mõtet tulemust oodata.seansse peab tegema pidevalt ja alles paari kuu jooksul taandub haigus.kirjuta mulle meilile kui soovid minu kogemustest rohkem kuulda


---------------------------------------------
Autor: tiiu oras
Aeg: 03-08-08 16:44

Minu abikaasal on nahal psoriaasilaigud. Arst soovitas valgusravi. Kui läksin HEA TERVISE KESKUSesse aega kinni panema, siis öeldi, et valgusravile peab arsti saatekiri olema. Samas arst ise ei pakkunud saatelehte. Öeldi, et ravi puhul on vaja teada millist tugevust lampides kasutada.
Mõni räägib, et käib solaariumis. Mis vahe on siis valgusravil ja solaariumil? Milliseid valgusallikaid saab koju osta ja kas siis peab ka teadma, milline valguslamp peab olema?
Kui on kogemust, palun vastake.

Tiiu

------------------------------------------------------
Autor: psoriaas
Aeg: 03-08-08 17:39

Ravi tehakse biodooside kaupa, 100mJ, 200mJ, 300mJ jne, nii ei kõrveta nahka ära. Sellist raviskeemi anna arst, vaid see skeem on seal protseduuri tegijal olemas.

UVB ravi ja solaarium on erinev ses mõttes, et UVB-s on lainepikkus 310-315, solaariumis on lainepikkus 320-400 kui mäletan. See UVB on 1000 korda kiirem kõrvetust tekitav, seepärast kasutatakse nahahaiguste raviks (imeväikestes kogustes).

Psoriaasile on kõige tõhusam lainepikkus UVB 310-315nm. Nendes psoriaasi ravilampides ongi just ainult see lainepikkus, mis psoriaasi vastu kõige tõhusam.

Teiseks, kui lambitorud on vanad, siis raviefekti pole. Vaata, Kotka Helaariums nemad tegelevad nende lampide ja torudega, sealt saad küsida. Valgusravi lehel on tooted olemas: http://www.valgusravi.ee/1/vaata/1 ja seal on kasutatud seadmete rubriigis ka 1 suur paneel praegu. SEalt samast saab jaanalinnuõli ka.


-----------------------------------------------------------------
Autor: Tiuks
Aeg: 03-09-08 10:20

Probleem sama. Proovisin jaanalinnusalvi, aitas natuke. Leidsin endale valguravilambi Venemaalt. On küll tilluke aga kui asja tõsiselt võtta siis aitab. Tallinnas Õismäel Nurmenuku peatuses on kaupluste maja ja seal väike kauplus vene loodutoodetega. Seal leidsin lambi ja lasin endale tuua Piiterist. Lambi aadress on www.duny.ru. Tundus küll algul mänguasja moodi aga julgen soovitada, vähemalt mind aitas. Leidsin Ülikooli apateegist Tallinast kasevaseliini salvid, on neid keegi kasutanud?


---------------------------------------------------
Autor: porgand
Aeg: 03-09-08 12:02

Tiuks, seda punase nähtava valgusega vidinat (lainepikkus seal 632nm) kasutatakse üldiselt akne raviks, haavade kiiremaks kinni kasvamiseks, põletiku vähendamiseks, soojendavat infrapunast (950nm) saad kasutada nt. lihas- ja liigesevalude jaoks. Näonahka saad sellega kindlasti ilusamaks muuta.

Kasevaseliin on kasetõrva baasil. Efektiivne, aga haiseb hirmsasti ja kaua.


----------------------------------------------------------------
Autor: murelik
Aeg: 03-09-08 18:53

Aitäh nii paljude soovituste eest.
Oskab ehk keegi veel selle kasevaseliini kohta midagi soovitada?On see psoriaasi puhul ka aidanud?Kartalin haiseb ka jubedalt selle kannatsin välja kuna tulemus oli supper...ehk siis terve ja puhas nahk.Väga väga kahju et meie apteegid(Viljandi)enam seda toodet ei müüSad


-------------------------------------------------------------------
Autor: to: Elle
Aeg: 03-10-08 11:26

Kui sina tead põhjust (mida ühelgi juhul isegi arst ei suuda öelda, kuna neid põhjuseid võib olla seinast seina + veel kindel eelsoodumus teatud vigase geeni näol), ja oskad seda ravida ka ja oled lausa leidnud kõigi jaoks sobiva universaalse meetodi - siis sa oled küll vanajumal ise või vähemalt Nobeli meditsiinipreemiat väärt. Tiibeti piimaseene võiks lausa Psoriaasiseeneks ümber nimetada.


-----------------------------------------------------------
Autor: jane
Aeg: 03-10-08 12:50

positiivne mõju võib olla, ei tasu kurjustada.
Nobeli meditsiinipreemia sai muideks Niels Finnsen, kes valgusega punetisi ja rõugeid ravis.

Admin
Admin

Postituste arv : 20
Join date : 01/04/2008

Vaata kasutaja profiili http://psoriaas.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele