mina ja Psoriaas

Go down

mina ja Psoriaas

Postitamine  Hmm123 on Esm Apr 05, 2010 5:05 pm

Põen psoriaasi üle aasta ning asi on juba nii hulluks läinud et olen sellepärast juba korduvalt haiglas istunud. Psoriaas on ülekeha käed jalad kõht selg ja pea, haiglas kül leevendatakse seda edukalt jäävad vaid roosad laigud järele kuid siiani pole kodune ravi kallite salvidega väga edukas olnud arvan et minu üheks suureks takistuseks on pidev arvutitaga konutamine mis tekkitab endale märkamatult stressi, olen nüüd ise otsustanud arvutiaega oma elus oluliselt vähendada hakata rohkem värskes õhus jalutamas käima. ning nüüd kevadel värskeid taimi et keeta verdpuhastavaid teesid ja ehk ka midagi stressi vastu. Toitumisega ei oska küll midagi ette võtta ja ei tahaks nagu millestki loobuda. Varem ma sellele tähelepanu ei põõranud aga olen otsustanud end kätte võtta ja püüda samm sammult loobuda asjadest mis psoriaasi soodustavad.
Väga palju ka häbenen ja varjan seda ning olen paljust loobunud millega kavatsen taas algust teha. kuid on ka asju millest olen loobunud täielikult või osaliselt.

Hmm123

Postituste arv : 1
Join date : 05/04/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

mina ja psoriaas

Postitamine  merlin44 on Püh Apr 11, 2010 9:26 am

tean mis tunned.mina olen psoriaasi põdenud juba 7aastat.arstide määratud rohud ei ole kordagi aidanud Sad haiglasse pole ma kahjuks ise pääsenud,kuna peres 3last ja üks neist alles aastane.vahepeal oli olukord juba nii hull,et olin sidemetes,lõhenesid ja veritsesid kõvasti.elurütm kõvasti kannatas.hetkel olen aga nii hullus seisus,et ei saa öösiti magadagi korralikult-põletikud ja sügelus nii tugev.ketendus on üle keha,isegi kõrvades sees,silmalaod jne,küüned irduvad ükshaaval.üks hea rohi,mis mulle siin leevendust pakub on kriipiva saatana geel.sellega sain 2kuuga sellised tulemused,mida pole aastatega arsti rohtudega kordagi saanud.eriti häiriv on kui käid poes või kuskil mujal avalikus kohas ja inimesed su selja taga sosistavad-vaata see on kärnas jne.aga selle kõigega harjub ja me ei pea häbenema!meiegi oleme inimesed ja me ei pea ega tohi lasta end teistes morjendada.mida positiivsemad me ise oleme ja elurõõmsamad,seda kiiremini ja kergemini me psoriaasiga toime tuleme.

merlin44

Postituste arv : 1
Join date : 12/09/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: mina ja Psoriaas

Postitamine  pardike on Teis Mai 04, 2010 9:16 pm

Eks meie keha on paljuski see ,mida me sööme. Nahal oleva psoriaasi parandamiseks on eelkõige omega-3 ja seda 100% looduslikku, vabast loodusest püütud kala oma, hea oleks kui selles on veel sees E-vitamiin. Minu nahale teeb see ainult head. Samuti kasutan noni ekstrakti, mis aitab üldse organismil ise endaga toime tulla.

Hmm123 kirjutas:Põen psoriaasi üle aasta ning asi on juba nii hulluks läinud et olen sellepärast juba korduvalt haiglas istunud. Psoriaas on ülekeha käed jalad kõht selg ja pea, haiglas kül leevendatakse seda edukalt jäävad vaid roosad laigud järele kuid siiani pole kodune ravi kallite salvidega väga edukas olnud arvan et minu üheks suureks takistuseks on pidev arvutitaga konutamine mis tekkitab endale märkamatult stressi, olen nüüd ise otsustanud arvutiaega oma elus oluliselt vähendada hakata rohkem värskes õhus jalutamas käima. ning nüüd kevadel värskeid taimi et keeta verdpuhastavaid teesid ja ehk ka midagi stressi vastu. Toitumisega ei oska küll midagi ette võtta ja ei tahaks nagu millestki loobuda. Varem ma sellele tähelepanu ei põõranud aga olen otsustanud end kätte võtta ja püüda samm sammult loobuda asjadest mis psoriaasi soodustavad.
Väga palju ka häbenen ja varjan seda ning olen paljust loobunud millega kavatsen taas algust teha. kuid on ka asju millest olen loobunud täielikult või osaliselt.

pardike

Postituste arv : 3
Join date : 04/05/2010

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: mina ja Psoriaas

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele