Psoriaasifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psoriaas ja suitsetamise maha jätmine - Delfi

2 posters

Go down

Psoriaas ja suitsetamise maha jätmine - Delfi Empty Psoriaas ja suitsetamise maha jätmine - Delfi

Postitamine  Admin Esm Apr 14, 2008 6:54 pm

Psoriaas ja suitsetamise maha jätmine
Autor: K
Aeg: 01-09-08 13:13

Tere

Põen psoriaasi ning suitsetan. Plaanis suitsetamine maha jätta ning hakata kasutama Nicorette plaasterid või nätse,aga olen kuulnud et psoriaasi haiged ei tohi neid kasutada. Kas kellegil on kogemust ning infot selle kohta.

Ette tänades


*********************************************
Autor: E&E
Aeg: 01-09-08 15:11

Jätsin ilma abita suitsetamise maha 2,5 aastat tagasi ja suudan haiguse kontrolli all hoida, nahk kordi puhtam kui varem:)
Seega edu sulle igaljuhul!!!Smile)

**********************************************
Autor: K
Aeg: 01-09-08 13:13

Tere

Põen psoriaasi ning suitsetan. Plaanis suitsetamine maha jätta ning hakata kasutama Nicorette plaasterid või nätse,aga olen kuulnud et psoriaasi haiged ei tohi neid kasutada. Kas kellegil on kogemust ning infot selle kohta.

Ette tänades


**********************************************************
Autor: E&E
Aeg: 01-09-08 15:11

Jätsin ilma abita suitsetamise maha 2,5 aastat tagasi ja suudan haiguse kontrolli all hoida, nahk kordi puhtam kui varem:)
Seega edu sulle igaljuhul!!!Smile)


************************************************
Autor: jaa
Aeg: 01-09-08 16:40

mu mehel ka psoriaas ja jättis suitsetamise niisama maha. proovi sina ka. ja alati võid ju apteegist küsida, kui plaastreid ostma lähed.


**************************************************
01-09-08 16:40

mu mehel ka psoriaas ja jättis suitsetamise niisama maha. proovi sina ka. ja alati võid ju apteegist küsida, kui plaastreid ostma lähed.

Admin
Admin

Postituste arv : 20
Join date : 01/04/2008

https://psoriaas.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Psoriaas ja suitsetamise maha jätmine - Delfi Empty Re: Psoriaas ja suitsetamise maha jätmine - Delfi

Postitamine  Sativa Laup Apr 09, 2011 5:40 pm

Ära plaastritega jama see tühi töö. Mõnel ehk aitab. Järk-järgult teed vähem suitsu ja nikotiin väheneb vähehaaval. Usun, et tahad vähem suitsu kui enne. Suits ei ole leevendus probleemile.

Sativa

Postituste arv : 11
Join date : 09/04/2011
Age : 103

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele