Psoriaasifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psoriaasi ravi raseduse ajal

3 posters

Go down

Psoriaasi ravi raseduse ajal Empty Psoriaasi ravi raseduse ajal

Postitamine  eliise5005 Teis Märts 31, 2009 11:01 am

Tere!
Kas keegi oskab soovitada kuidas ravida psoriaasi raseduse ajal? Avaldub mul see ainult peanahal ja raviks seni olen kasutanud elocon vedelikku, kuid esimese raseduse ajal arst soovitas et seda ei tohiks kasutada...siis aga vedas ja raseduse ajal haigus taandus ning ravi polnudki vajalik. Nüüd aga on teine rasedus algusjärgus ja praegu oleks küll vaja midagi kasutada...tõrvashampoon ei aita mind üldse ja ma ei tea kas seda võikski kasutada...

Suur tänu juba ette!

eliise5005

Postituste arv : 1
Join date : 31/03/2009

Tagasi üles Go down

Psoriaasi ravi raseduse ajal Empty Re: Psoriaasi ravi raseduse ajal

Postitamine  kizka Reede Apr 09, 2010 9:37 pm

Raseduse ajal psoriaas taandubki. Kui nii oli esimesel korral, siis arvata on, et on ka teisel korral.
Minul näiteks on õnnestunud psoriaasivaba aega nautida koguni 3 korral.

kizka

Postituste arv : 1
Join date : 09/04/2010

Tagasi üles Go down

Psoriaasi ravi raseduse ajal Empty Re: Psoriaasi ravi raseduse ajal

Postitamine  pardike Teis Mai 04, 2010 9:10 pm

Elocon on hormoonravi, mida ei tohiks üldse kasutada, eriti raseduse ajal. seepärast arst seda ei soovitanudki.
Olen ise 20 aastat psoriaasi põdenud ning tean, et abi saab ka loodustoodetest, mis ei kahjusta muud minu organismis (erinevalt ravimitest).
Juustesse määrin noni ekstrakti. Samuti võtan seda sisse. Efektiivsemalt toimivaid asju ,mida olen oma elu jooksul proovinud.

eliise5005 kirjutas:Tere!
Kas keegi oskab soovitada kuidas ravida psoriaasi raseduse ajal? Avaldub mul see ainult peanahal ja raviks seni olen kasutanud elocon vedelikku, kuid esimese raseduse ajal arst soovitas et seda ei tohiks kasutada...siis aga vedas ja raseduse ajal haigus taandus ning ravi polnudki vajalik. Nüüd aga on teine rasedus algusjärgus ja praegu oleks küll vaja midagi kasutada...tõrvashampoon ei aita mind üldse ja ma ei tea kas seda võikski kasutada...

Suur tänu juba ette!

pardike

Postituste arv : 3
Join date : 04/05/2010

Tagasi üles Go down

Psoriaasi ravi raseduse ajal Empty Re: Psoriaasi ravi raseduse ajal

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele