Psoriaasifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psoriaas mis ei taha päikest

3 posters

Go down

Psoriaas mis ei taha päikest Empty Psoriaas mis ei taha päikest

Postitamine  Sinilill Kolm Okt 13, 2010 9:43 am

Tere!

Sain oma 3-aastasele lapsele diagnoosiks psoriaas. Päris palju on tal seda peanahal aga väiksemate täppidena ka seljal ja rinnal. See löi tal välja selle aasta köige päikselisemal ajal: augusti algul. Kuna mul endal on nii päikese- kui solaariumi vastu allergia, siis kahtlustan, et tal on see psoriaasi vorm, mis päikesega halveneb. Kuna ma selle kohta ei ole leidnud peaaegu mitte mingisugust infot, siis oleks väga huvitav teada kas kellegil siit on niisugust psoriaasi ja kas selle jaoks on ka mingisugused muud ravimid kui kanged salvid jms. Alternatiiviks siis valgusteraapiale... Väikese lapse peale ju hea meelega ei määri köiksugu keemiat...

Ja kuna ta veel nii väike on, siis kas niisugune asi välja ka kasvada vöib?
Ette tänades
K

Sinilill

Postituste arv : 1
Join date : 13/10/2010

Tagasi üles Go down

Psoriaas mis ei taha päikest Empty Re: Psoriaas mis ei taha päikest

Postitamine  katariina72 Esm Nov 01, 2010 2:28 pm

Põen ka ise psoriaasi, kuigi vastupidist, ehk siis päikesega läheb paremaks. Arstide sõnul on see haigus pärilik, kuigi oma suguvõsast ei tea ühtegi juhtumit. Niipalju kui mina tean, saab seda haigust ravides ainult kontrolli alla või siis peitu mingiteks aastateks, aga sellest lahti küll ei tea, et saab...... Neutral Soovitan arsti juures käia ja proovida ka erinevaid looduslikke variante. Ise katsetan nende emuõlidega ja UVB valgusraviga. Kuna alles alustasin, ei oska veel tulemuste kohta öelda.......

katariina72

Postituste arv : 2
Join date : 11/03/2010
Age : 52
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Psoriaas mis ei taha päikest Empty kah ei salli päikest

Postitamine  kukoc Teis Nov 16, 2010 4:51 pm

Olen ka päikese suhtes psoriaasiga tundlik ja sellega mitmeid kordi haiglas olnud.
Läksin ka üle alternatiiv-meditsiinile ja kasutan ravi-turba omadusi..ja aitab paremini,kui arstlik ravi.
Ise kasutan ravi-turba seepi kuskil 3 ndlat ning mu nahk ei ole 10 a jooksul olnud nii kooras ,kui praegu.
Loodan,et aitab teidki.

kukoc

Postituste arv : 2
Join date : 19/08/2008

Tagasi üles Go down

Psoriaas mis ei taha päikest Empty Re: Psoriaas mis ei taha päikest

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele