Psoriaasifoorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olin tunnistajaks

Go down

Olin tunnistajaks Empty Olin tunnistajaks

Postitamine  Külaline Laup Jan 17, 2009 1:26 am

hiljuti, kuidas mu haige sõbranna saavutas olulisi tulemusi . Koos uue elukaaslasega algas uus toitumisharjumus, aga samas alustas Ta aaloe mahla joomist .Praeguseks on Ta joonud alles 2* 1 liiter , kuid sel talvel on laigud küünarnukkidel vähenenud umbes 3 korda. Aaloemahla juuakse 1 kord päevas, 50 ml korraga enne lõunasööki. Meil müüakse aga seda hetkel igas apteegis erineva hinnaga.Seepärast soovitan enne hästi uurida turusituatsiooni. Kõige soodsamalt õnnestus saada 1 L pudeli Succero firma toodet 210 krooniga, ahneimas apteegis on praegu see 248-ga müügil ,aga müüakse ka 0,5 L pudelites, ja nii tuleb veel kallim....Tegelikult oli see Aloe Vera mahl, mida Ta joob.
Mitmed arstid ei tea juhtumeid, kus keegi oleks täielikult paranenud. Siiski rääkis üks vanem arst mulle , et Tema praktikas oli vaid üks noorem daam pärast ränka psüühilist traumat paranenud. Usun, et kui see peaks ka tõsi olema, siis on see kindlasti mingi erand.Aga tundub olevat tõsi, et teatud elustiili muutus, ja eriti positiivne mõtlemine aitab paranemisele kaasa.
See aaloe mahl aga ei pruugi igaühele sobida, sest mõnel võib selle suhtes allergia olla. Proovida aga võib.

Külaline

Postituste arv : 1
Join date : 17/01/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele