Soolavannid!

Go down

Soolavannid!

Postitamine  ---liisu- on Teis Apr 15, 2008 3:53 pm

Otsustasin siis ka hakata tegema soolavanni ravikuuri! KAs keegi on proovinud.Praegu olen 1. nädalal teinud kaks korda-tulemusi veel pole näha.Aga siitkohalt ka küsimus ,et kas peab olema ilmtingimata Surnumere sool või võib olla ka näiteks Himaalaja sool,sest seal on ju ka mitmeid muid ravivaid aineid peale NaCl-i?

---liisu-

Postituste arv : 4
Join date : 15/04/2008

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Soolavannid!

Postitamine  Admin on Kolm Apr 16, 2008 12:35 pm

Naatriumkloriidil ei ole siin keskne tähtsus tegelikult, vaid kogu soola mikromineraalide sisaldusel. Surnumeresoolas on kokku 21 erinevat liiki mineraale, millest 12 ei leidu üheski teises mere- ega ookeanisoolas. (!)Veel sellest naatriumkloriidist: meresoolades on nacl u.97%, Surnumeresoolas kõigest 12-18%.

Et ravivannidest kasu oleks, soovitatakse nahk kuivaks tupsutada, mitte käterätikuga kõvasti kuivaks nühkida, siis jääb natuke väärtuslikke mineraale nahale toimima. Aga see peaks sobima siis, kui soola on tõesti tassitäis vanni kohta lisatud, mitte kilo-kaks nagu kliinilistes uuringutes, kus soovitatakse korralikult end jooksva vee all üle loputada.

Peale 20min sooja vanni peaks tulema hea uni, mille ajal saab inimene end korralikult välja puhata, vahepeal end sügamata. Siit saabki alguse surnud ringist lahti kiskumine ehk hea uni, välja puhkamine ja stressist vabanemine - sild lööbevaba seisundini. Toksiinidest vabanimsel olevat ka tähtis roll siin, lisaks kõigele.

Ma ei teagi, kas ainult heast materjalist on kasu, kui inimene teeb soolaprotseduure lokaalselt kolletele või ei puhka ta peale vanni. Kliinilistes uuringutes tehti vanne 3-4 korda nädalas, 1-2 kg soola vannivee kohta ehk tasub püüda seda skeemi järgida, et paremaid tulemusi kiiremini saavutada.

Aga arutame koos edasi...

Admin
Admin

Postituste arv : 20
Join date : 01/04/2008

Vaata kasutaja profiili http://psoriaas.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Re: Soolavannid!

Postitamine  Admin on Esm Apr 21, 2008 1:31 pm

Proovisime-uurisime siin Himaalaja kristallsoola. Hea tarvitada seespidiselt. Surnumeresool ei sobi seespidiselt. Himaalaja LOTUS soolakristallidest sai tehtud "SOLE" jooki ehk soolalahust. Pakendil selgitus: "Soolalahust võib kasutada puhastava, tasakaalustava ning jääkaineid väljutava joogikuurina paastumise ja dieedi ajal."

Kogemused siis sellised, et söögiisu kaob ära ehk ei tekigi isu toidu järele. Teiseks, paneb tagumiku kõvasti paukuma. Laughing

Soolakristallid on ilusad suured purakad, läbipaistvad, tahaks lausa limpsida nagu jääpurikaid. Maitselt on soolane, mitte kibe nagu surnumere sool.

cyclops

Admin
Admin

Postituste arv : 20
Join date : 01/04/2008

Vaata kasutaja profiili http://psoriaas.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Re: Soolavannid!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele